Letné denné tábory

PRIMA SUMMER CAMPS

V lete vám ponúkame niekoľko typov letných denných táborov pre deti od 5r. Možnosť prihlasovať sa už od jari prostredníctvom online prihlášky. Informácie každoročne zverejňujeme v druhom školskom polroku.

LITTLE KIDS CAMP

Letný denný tábor v anglickom jazyku pre deti od 5 do 7 rokov. Denne 8:00-12:00. V cene pitný režim.

BIG KIDS CAMP

Letný denný tábor v anglickom jazyku pre deti od 7 do 12 rokov. Denne 8:30-15:30. V cene pitný režim a obed.

TEENAGERS CAMP

NOVINKA! Letný denný tábor v anglickom jazyku aj s našim kanadským lektorom pre tínedžerov od 13 rokov. Denne 8:30-15:30. V cene pitný režim a obed.

LEGOTÁBOR

Letný denný tábor v slovenskom jazyku pre deti od 6 do 12 rokov. Denne 8:30-15:30. V cene pitný režim a obed.

Fotografie z minulých ročníkov nájdete na našej facebookovej stránke školy:

PONUKA NA LETO 2021: Prihlášky do letných denných táborov nám zasielajte prostredníctvom online formulára.