Letné tábory a kurzy

V lete vám ponúkame intenzívnejšie a kratšie programy, na ktoré máte možnosť prihlasovať sa už od jari na emailovej adrese info@prima-skola.com . Termíny a ceny táborov a kurzov zverejňujeme v druhom školskom polroku. Máte možnosť vybrať si z nasledovných programov (tábory aj kurzy sa konajú v priestoroch Jazykovej školy Prima):

LETNÝ TÁBOR PRE DETI ZŠ: SUMMER WONDERLAND

Skvelá príležitosť zažiť kopec zábavy s hlavnými hrdinami známych príbehov a pritom sa zdokonaliť v angličtine! Vaše deti sa s nimi naučia ako nakupovať po anglicky, ako si vypýtať jedlo v reštaurácii, ako sa spýtať na cestu v cudzom meste a ešte omnoho viac!  Denný tábor, 1 týždeň, pondelok až piatok od 9:00 do 14:00, v cene aj pitný režim a obed.

LETNÉ KONVERZAČNÉ KURZY: BASIC ENGLISH TOOLKIT, BASIS DEUTSCH, EL CURSO DE ESPAÑOL COMUNICATIVO

Základná výbava na prežitie v zahraničí alebo zopakujte si s nami najpoužívanejšie anglické, nemecké alebo španielske frázy. Témy napr.: na nákupoch, v reštaurácii, u doktora, na letisku atď. 7 stretnutí počas 3 týždňov (1 stretnutie = 90 minút).

LETNÉ POLOINTENZÍVNE KURZY: DIRECT METHOD FOR ENGLISH® A DIREKTES DEUTSCH®

V lete už nemáme zavreté – v júni nekončíme, ideme ďalej až do septembra! Kvôli veľkému záujmu sme tieto licencované kurzy spustili v nepretržitej prevádzke – k jesennému, zimnému a jarnému trimestru sme pridali ďalší – letný polointenzívny trimester! 3 x týždenne 100 minút, spolu 20 stretnutí (40 x 50 min.).