Letné denné tábory

PRIMA SUMMER CAMPS

V lete vám ponúkame náš úspešný, rokmi prepracovaný, osvedčený a navyše deťmi veľmi obľúbený letný denný tábor pre deti od 5 do 12 rokov.

Čo ponúkame: legoherňa, angličtina, kvízy, výlety, plaváreň, vodné hry, ihrisko, voľná hra a kopec zábavy! V cene tábora je ovocie, obed, cestovné náklady, výlety, pomôcky. Termíny táborov sú spravidla prvé dva júlové týždne. Možnosť prihlasovať sa už od jari prostredníctvom online prihlášky. Informácie o presných termínoch a cenách každoročne zverejňujeme v druhom školskom polroku.

Povedali o nás...
"Ďakujeme za perfektný týždeň a prajeme krásny zvyšok leta. Ten swap bol super nápad... Laurika prišla domov ako nákupná maniačka. Celý týždeň bol super. Takí nadšení (a každý deň!) chodia iba od vás." Erika W.
"Za nás, ste proste skvelé, ďakujeme za krásny tábor, robíte to perfektne. Tešíme sa nabudúce, a odvčera chce ísť na tenis." Zdenka D.
"Dakujeme veľmi veľmi pekne, Oliverovi sa veľmi páčilo, som rada, že deti boli dobré, ste šikovné, máte tam super atmosféru, fandím vám." Ema P.
"Ďakujeme veľmi pekne za starostlivosť a úžasný týždeň, Alex sa veľmi teší. Budúci rok sa vidíme." Simona S.
"Ďakujeme vám za super program a zábavu, deti si to dosýta užili." Žaneta J.

Fotografie z minulých ročníkov nájdete na našej facebookovej stránke školy:

Prihláste sa do tábora kliknutím na obrázok.