Prečo Prima

• máme bohaté skúsenosti – sme na trhu už vyše 20 rokov (od r. 2003) a už takmer od začiatku sme najväčšou jazykovou školou v Leviciach

• ponúkame kurzy angličtiny, (nemčiny a španielčiny)

poslednou novinkou je legoherňa, ktorú používame najmä počas letných denných táborov ale aj na hodinách angličtiny

• sme škola pre všetkých už odmalička - angličtinu učíme od útleho veku

• každé leto úspešne organizujeme obľúbené letné denné tábory

• prispôsobujeme sa novým trendom: sme licencovanou partnerskou školou Direct Language Lab®

• dodržiavame európske štandardy, vzdelávame systematicky a dôraz kladieme na komunikáciu

• samozrejmosťou pri výučbe angličtiny v každej učebni je počítač a projektor a interaktívne učebnice

• profesionálne pripravujeme na medzinárodné skúšky Cambridge a zároveň sme aj prípravným centrom pre nášho partnera E-KU v Nitre

• máme kvalifikovaný lektorský tím, pre ktorý je práca koníčkom

• máme skvelé ceny, splátkový systém a výhodné vernostné a rodinné zľavy

• máme vlastnú útulnú budovu v príjemnom prostredí

• študenti i verejnosť majú u nás k dispozícii bohatú anglickú knižnicu

• v roku 2011 sme získali 1. miesto na celom Slovensku a v roku 2017 3. miesto v hlasovaní NAJ JAZYKOVÁ ŠKOLA SLOVENSKA, v kraji sa každoročne držíme na popredných priečkach

Prima - váš lístok do sveta angličtiny

POVEDALI O NÁS...

Prima je najlepšia voľba pre moje deti. (Miroslava K. - kurzy pre škôlkarov)

Prima - miesto, kde sa vždy nesmierne rada vraciam a teším... cítim sa tam ako doma plus sa niečo naučím. (Martina D. - kurzy DME pre dospelých)

Prima nám najviac pomohla v komunikácii v angličtine a spoznali sme tu nových kamarátov a skvelých lektorov. (Michaela H. a Lenka J. - kurzy pre deti ZŠ)

Ak chcete dostať do hlavy angličtinu a zároveň sa skvele zabaviť, neexistuje na to lepšie miesto ako Prima. (Jozef D. - prípravné kurzy na skúšky Cambridge)

Nakoľko som sa dnes zúčastnila na dcérinej otvorenej hodine, chcela by som vyjadriť spokojnosť s priebehom vyučovania. Hodina bola zábavná, dynamická a pútavá. Aktivity sa primerane striedali, aby sa deti nestihli začať nudiť. Príjemné bolo, že sa učili aj pohybom, nesedeli celých 45 minút. Na všetkých deťoch bolo vidieť, že ich to baví, že sú tam radi a to je najpodstatnejšie. (Petra D. - kurzy pre deti ZŠ)

Obe moje deti majú možnosť učiť sa anglický jazyk v kids friendly atmosfére a s ohľadom na ich individualitu. Fantázii pri výučbe sa medze nekladú. Klobúk dole lektorkám aj pani riaditeľke. (Ria K. - kurzy pre škôlkarov)

Nikdy nezabudnem na prvú hodinu v Prime a ako naša lektorka Zuzana „zabudla” hovoriť po slovensky. Vďaka tejto metóde sme boli nútení počas hodiny alebo aj na ulici v meste komunikovať len po anglicky. Hneď som si zamiloval angličtinu a každú jednu hodinu, neskôr som absolvoval výmenný pobyt v Írsku - po 5 rokoch v Prime som nemal problém komunikovať s miestnymi. Vďaka Prime a mojej smelosti hovoriť po anglicky som sa nebál ísť študovať Bc. aj Mgr. v UK a pôsobím tam do dnešného dňa ako web developer a podnikateľ. Primu vrelo odporúčam každému, happy birthday a želám ďalších veľa rokov úspešného pôsobenia :) (Jozef H. - kurzy pre tínedžerov)