Prečo Prima

• máme bohaté skúsenosti – sme na trhu od r. 2003 a už niekoľko rokov sme najväčšou jazykovou školou v Leviciach

• ponúkame kurzy angličtiny, nemčiny a španielčiny

• sme škola pre všetkých už odmalička - angličtinu i nemčinu učíme od útleho veku

• prispôsobujeme sa novým trendom: sme licencovanou partnerskou školou Direct Language Lab®

• dodržiavame európske štandardy, vzdelávame systematicky a dôraz kladieme na komunikáciu

• profesionálne pripravujeme na medzinárodné skúšky Cambridge a zároveň ich aj sprostredkovávame

• máme kvalifikovaný lektorský tím, v ktorom nechýbajú kvalitní zahraniční lektori

• máme skvelé ceny, splátkový systém a výhodné vernostné a rodinné zľavy

• každá veková skupina študentov má v cene tematický večierok ako bonus navyše

• deti ZŠ a SŠ sú k štúdiu motivovaní aj skvelou celoročnou súťažou o školné zdarma

• máme vlastnú útulnú budovu v príjemnom prostredí, detský kútik aj ihrisko

• študenti i verejnosť majú u nás k dispozícii bohatú anglickú a nemeckú knižnicu

• v roku 2011 sme získali 1. miesto na celom Slovensku a v roku 2017  3. miesto v hlasovaní NAJ JAZYKOVÁ ŠKOLA SLOVENSKA, v kraji sa každoročne držíme na popredných priečkach

Povedali o nás rodičia...

Nakoľko som sa dnes zúčastnila na dcérinej otvorenej hodine, chcela by som vyjadriť spokojnosť s priebehom vyučovania. Hodina bola zábavná, dynamická a pútavá. Aktivity sa primerane striedali, aby sa deti nestihli začať nudiť. Príjemné bolo, že sa učili aj pohybom, nesedeli celých 45 minút. Na všetkých deťoch bolo vidieť, že ich to baví, že sú tam radi a to je najpodstatnejšie. (Petra D. - kurzy pre deti ZŠ)

Obe moje deti majú možnosť učiť sa anglický jazyk v kids friendly atmosfére a s ohľadom na ich individualitu. Fantázii pri výučbe sa medze nekladú. Klobúk dole lektorkám aj pani riaditeľke. (Ria K. - kurzy pre škôlkarov)

Nikdy nezabudnem na prvú hodinu v Prime a ako naša lektorka Zuzana „zabudla” hovoriť po slovensky. Vďaka tejto metóde sme boli nútení počas hodiny alebo aj na ulici v meste komunikovať len po anglicky. Hneď som si zamiloval angličtinu a každú jednu hodinu, neskôr som absolvoval výmenný pobyt v Írsku - po 5 rokoch v Prime som nemal problém komunikovať s miestnymi. Vďaka Prime a mojej smelosti hovoriť po anglicky som sa nebál ísť študovať Bc. aj Mgr. v UK a pôsobím tam do dnešného dňa ako web developer a podnikateľ. Primu vrelo odporúčam každému, happy birthday a želám ďalších veľa rokov úspešného pôsobenia :) (Jozef H. - kurzy pre tínedžerov)