Narodeninové oslavy pre deti

NARODENINOVÉ OSLAVY PRE DETI

Detská oslava narodenín... fúha, to je pre rodičov niekedy veľká výzva, najmä keď chce mať oslávenec na oslave viac detí a byt je na takú príležitosť malý! Tak prečo to neskúsiť u nás, v uzavretej spoločnosti?

Naša škola je na narodeninové oslavy ako stvorená – máme vonku detské ihrisko, kde sa deti môžu vybehať, vnútri detský kútik, kde sa môžu zahrať, veľký stôl, na ktorom sa môžu občerstviť alebo sa kreatívne zabaviť, učebňu s projektorom a kobercom, kde sa môžu do sýtosti pri hudbe vyšantiť...

Okrem toho je vám k dispozícii animátorka s 1,5 hodinovým programom, ktorá pre vaše deti pripraví aktivity v slovenčine alebo angličtine – je len na vás, čo si vyberiete!

Cena 3-hod. prenájmu priestorov: 69,00€ (v cene je zahrnutá výzdoba priestorov – balóny, girlandy, prestretý stôl – taniere, poháre, servítky, príbor, 2x detské šampanské, príprava animácií, materiál na tvorivé dielne a odmeny pre deti, odmena animátorky, upratovanie priestorov a režijné náklady)

Podmienky: oslavy organizujeme cez víkend; počet detí max. 10 + 3,00€ za každé ďalšie dieťa; animátorka počas oslavy nezabezpečuje dozor – ako dozor sú počas oslavy prítomní zákonní zástupcovia detí (aspoň jeden); klient si prinesie vlastné občerstvenie (torta, jedlo, nápoje atď.).

V prípade záujmu o kompletnú organizáciu tematickej oslavy (napr. Disney princezné, piráti, atď.) počnúc tematickým plastovým riadom, cez animácie, zabezpečenie torty až po dozor na oslave, žiadajte v dostatočnom predstihu individuálnu cenovú ponuku na
info@prima-skola.com.